Dnes je pátek 9.6.2023, svátek má Stanislava.

Rušení sběrové soboty

Vzhledem k funkčnosti Sběrového dvora v průmyslové zóně u provozovny Müller – kontejnery je nehospodárné dále organizovat sběrové soboty.

Ve ZPRAVODAJI  OBCE jsme Vás již poněkolikáté informovali o druzích odpadu, které tam můžete ukládat.

Zákaz zalévání zahrad

Pro dlouho trvající sucho, máme problémy zejména ve večerních hodinách v zabezpečení dostatečného množství vody v zásobovacím systému obce.

S okamžitou platností zakazujeme z obecního vodovodu:

  • zalévání zahrad a trávníků;
  • napouštění a dopouštění bazénů;
  • umývání automobilů.

Zákaz platí do odvolání.

Nález měsíční juniorské jízdenky

Dne 19.4.2022 byla na autobusové zastávce nalezena měsíční juniorská jízdenka, její platnost končí 3.5.2022. Tato jízdenka je uložena na podatelně Obecního úřadu a bude vydána majiteli na základě předloženého žákovského průkazu.

Souhlas se zasíláním dokumentů

V rámci aktualizace e-mailových kontaktů a v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů (GDPR), prosíme občany, kteří požadují zasílání dokumentů (faktury atd.) e-mailem, aby vyplnili níže uvedený tiskopis a doručili jej na obecní úřad. Tiskopis je možné vyplnit přímo na OÚ v úřední hodiny.

V ostatních případech budou faktury zasílány poštou.

tiskopis stáhnete zde.

 

Upozornění

Všichni, kteří si pořídí nového psa, jej musí nahlásit na obecním úřadě v Hněvotíně a vyplnit tiskopis, který dostanete na OÚ. Po domluvě lze tiskopis zaslat e-mailem. S tím jsou spjaty poplatky za psa. V případě, že psa nenahlásíte, není možné identifikovat platbu a ta vám bude vrácena.

To stejné platí v případě, že vám pes uhyne. Je potřeba to nahlásit na obecním úřadě.

Copyright © 2012-2022 Obec Hněvotín. Všechna práva vyhrazena.